UWAGA! Oborniki: Warbus zawiesza przewozy

W związku z informacją, jaką Gmina Oborniki otrzymała w godzinach wieczornych 17 lipca 2019 r. od firmy Warbus sp. z o.o. o zaprzestaniu świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego z przykrością informujemy, iż z dniem 18 lipca 2019 r.


  wszystkie kursy komunikacji miejskiej zostają zawieszone.
 

Jak informuje Warbus, głównym powodem zaprzestania świadczenia usług, a tym samym zawieszenia kursów są kłopoty finansowe, wynikające z innych umów zawartych przez spółkę.

Gmina Oborniki pomimo aktualnej umowy z firmą Warbus sp. z o.o., dotyczącą świadczenia usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego została postawiona przed faktem dokonanym, jednak ma plan awaryjny. Procedura jego wdrażania została rozpoczęta dziś wieczorem, jednak  zorganizowanie nowego taboru oraz podpisanie umowy z nowym przewoźnikiem może potrwać od 14 do 21 dni. Władze miasta czynią starania aby przerwa w świadczeniu usług potrwała jak najkrócej.  Wszelkie informacje dotyczące komunikacji będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej gminy, oraz podawane do publicznej informacji za pomocą lokalnych mediów.

/oborniki.pl/

(Visited 184 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz