Uwaga! Koronawirus w Grodzisku Wielkopolskim.
Kolejna osoba zakażona koronawirusem (17.30 – 24.03.2020r.)
W szpitalu zakaźnym przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu leży kolejna osoba zakażona koronawirusem.
Jest to mężczyzna w średnim wieku z powiatu grodziskiego. Jego stan zdrowia jest dobry. Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem.- informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
Więcej informacji:
>>>KORONAWIRUS [AKTUALIZACJA]<<<
(Visited 16 872 times, 1 visits today)

