33-LATEK ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI.

W drugim tygodniu marca konińscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Konina, który posiadał w swoim mieszkaniu ponad 730 gramów marihuany i 87 gramów kokainy. Mężczyzna przebywa teraz w areszcie śledczym. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 10 lat więzienia.


11 marca policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego KMP w Koninie podczas kontroli jednej z klatek schodowych zauważyli na niej mężczyznę, który był ubrany tylko w bokserki, a w dłoni trzymał wagę elektroniczną oraz zwitek foliowy z zawartością marihuany. Unoszący się specyficzny zapach na klatce schodowej i niecodzienny ubiór 33-latka wskazywały na to, że w jego miejscu zamieszkania może znajdować się znacznie więcej środków odurzających.

Po wejściu do mieszkania policjanci od razu przystąpili do jego przeszukania. Chwilę później uwagę mundurowych zwrócił plecak z którego wydobywał się bardzo intensywny zapach marihuany. Po zajrzeniu do środka okazało się, że jest w nim ponad 730 gramów marihuany oraz 87 gramów kokainy. Zabezpieczono również pieniądze w kwocie przekraczającej 2000 zł.  

Mężczyzna został przewieziony do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków do którego się przyznał. Decyzja Sądu zastosowano wobec niego tymczasowy areszt. Grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Zobacz również …

(Visited 157 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz