Uszkodził samochód sąsiadowi, bo… go nie lubi i ma za głośne auto ! Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Kryminalni z Leszna zatrzymali 47-latka z Leszna, który uszkodził auto swojemu sąsiadowi. Sprawca porysował karoserię pojazdu oraz przebił opony, gdyż… przeszkadzał mu warkot samochodowego silnika. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia samochodu. Z policyjnych ustaleń wynika, że 18 października br. w godzinach nocnych ktoś uszkodził samochód mieszkańcowi Leszna, który zaparkował auto w pobliżu swojego domu, na parkingu jednego z marketów sieciowych. Właściciel stwierdził zarysowania na powłoce lakierniczej z boku i tyle pojazdu oraz przebite dwie opony. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę 2.5 tysiąca złotych.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą tego uszkodzenia jest 47-letni mieszkaniec Leszna, mieszkający nieopodal pokrzywdzonego.

23 października br. policjanci zatrzymali sprawcę uszkodzeń pojazdu, który trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Oświadczył policjantom, że dopuścił się tego czynu, ponieważ bez konkretnych przyczyn nie lubi sąsiada, a dodatkowo w nocy przeszkadzał mu warkot jego silnika samochodu. Teraz za to przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.


(Visited 355 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz