Nie żyją trzy młode osoby ! Tragiczny w skutkach weekend na drogach powiatu grodziskiego.

W miniony weekend na terenie powiatu grodziskiego doszło niestety do 2 śmiertelnych wypadków drogowych.

Pierwszy miał miejsce w nocy z soboty na niedziele na drodze pomiędzy miejscowościami Gnin – Wioska, gdzie osobowy mercedes uderzył w drzewo.


O sile uderzenia świadczą skutki zniszczenia pojazdu. Kierowca pojazdu został przetransportowany do placówki medycznej, natomiast u dwóch mężczyzn będących pasażerami lekarz stwierdził zgon. W działaniach wzięły udział: 3 załogi z jednostki ratowniczo gaśniczej, 1 załoga z OSP Rakoniewice, służby medyczne, policja, prokurator. Działania straży pożarnej polegały na: zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uwolnieniu  osób poszkodowanych z pojazdu przy użyciu narzędzi hydraulicznych, oświetleniu terenu akcji.

Więcej: Kompletnie rozbity Mercedes. Nie żyją 31 i 24 letni pasażerowie auta [AKTUALIZACJA]

Kolejny zdarzenie drogowe wydarzyło się z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek. Na drodze krajowej nr 32 pomiędzy Grodziskiem a Ruchocicami doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. W wyniku czego poszkodowanych było również trzech mężczyzn. Kierujący VW Caddy  zmarł, natomiast kierowca i pasażer VW transportera zostali przetransportowani do szpitala. Biorące udział w akcji załogi z jednostki ratowniczo – gaśniczej i OSP Rakoniewice po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpiły do czynności  ratowniczych, które polegały na wykonaniu dostępu do osób poszkodowanych przy użyciu sprzętu hydraulicznego, ewakuacja poszkodowanych z pojazdów. 

Więcej:Kierujący VW T5 zderzył się czołowo z nadjeżdżającym VW Caddy. Nie żyje 22-latek.

(Visited 1 510 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz