Tragedia! Kompletnie rozbity Mercedes. Nie żyją 31 i 24 letni pasażerowie auta [AKTUALIZACJA]

[AKTUALIZACJA]

Wypadek śmiertelny na drodze powiatowej  pomiędzy Gnin, a Wioska w gminie Rakoniewice,  powiat grodziski . Dwóch mężczyzn pasażerów nie żyje w wieku 31 i 24 lata.


  Kierowca, 21 lata trafił do szpitala. Jego stan lekarze oceniają jako stabilny. Krew została pobrana od kierowcy do badań trzeźwości. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący samochodem marki Mercedes zjechał nagle na lewy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Siła uderzenia spowodowała przewrócenie  się pojazdu na dach. Wstępna przyczyna to nie dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.  Wszyscy trzej podróżujący to mieszkańcy powiatu grodziskiego . 
Zdarzenie dzisiaj ok 3.00 nad ranem.

komisarz Kamil Sikorski 
oficer prasowy KPP w Grodzisku Wielkopolskim

Jak dowiedziała się nieoficjalnie nasza redakcja  jedną z ofiar tragicznego wypadku jest strażak z OSP Jabłonna.

Tragiczny wypadek na trasie Wioska – Grodzisk Wlkp. ! Dwie osoby nie żyją ! [ZDJĘCIA]

Około godziny 3 nad ranem doszło do tragicznego wypadku drogowego na tracie Wioska – Grodzisk Wlkp. Z wstępnych nieoficjalnych ustaleń wynika  ze dwie osoby zginęły na miejscu . Trasa była całkowicie zamknięta . Służby ratownicze zakończyły działania około 7 rano.
OSP Rakoniewice:

Dziś w nocy tuż przed 3:00 zostaliśmy wezwani do wypadku samochodu osobowego na drodze Wioska-Gnin. Po dojezdzie na miejsce zastaliśmy pojazd na dachu przy jezdni w którym uwięzione znajdowały sie dwie nieprzytomne osoby a trzeci uczestnik znajdował sie w dobrym stanie po za autem. Po chwili na miejsce dotarły zastępy z JRG Grodzisk Wlkp i wspólnie przystąpiliśmy do ewakuacji osób. Po około 30min rozcinania karoserii narzędziami hydraulicznymi wydobyto obu mężczyzn i przekazano ratownikom, lecz po chwili Lekarz stwierdził zgon. Później na miejscu pracowali policjanci oraz prokurator. Działania zakończyliśmy ok. Godz. 7:00.

Więcej informacji wkrótce 

Zdjęcia: rafhol24

(Visited 7 635 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz