Tragedia na komisariacie policji ! Nie żyje 27-latek !

Jak udało się ustalić dziennikarzom portalu Kryminalna Polska, wczoraj (4 lipca) na Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej doszło do samobójstwa.


Z nieoficjalnych informacji do jakich dotarli dziennikarze wynika, że w pomieszczeniu socjalnym średzkiej komendy powiesił się 27-letni mężczyzna.

Z nieoficjalnych wiadomości wynika, że osobą, która popełniła samobójstwo na komendzie to karany i osadzony w średzkim areszcie 27-latek,
który w ramach odbywania wyroku dokonywał drobnych prac remontowych w policyjnych pomieszczeniach.

Więcej :


Środa Wielkopolska: Samobójstwo na komisariacie!
(Visited 5 224 times, 1 visits today)

6 thoughts on “Tragedia na komisariacie policji ! Nie żyje 27-latek !

 • 15 lipca, 2017 at 9:50 am
  Permalink

  to efekt braku nadzoru, oraz poniżającego traktowania. Z Filipa zrobili sobie parobka, żeby Pan Dxxx mógł siedzić i spijać kawki. Swoją drogą jak można wyznaczyć pracownika cywilnego do sprawowania nadzoru nad skazanym? Równie dobrze mógłby pilnować osadzonych w PDOZ-ecie.

  Reply
 • 15 lipca, 2017 at 10:15 am
  Permalink

  a.) od kiedy to cywil na Policji ma sprawować kontrolę nad więźniem?
  b.) mężczyzna nie powiesił się w pomieszczeniu socjalnym, mężczyzna powiesił się w zaniedbanych brudnych pomieszczeniach starej kotłowni (można powiedzieć, iż obecnie jest to składowisko gratów), patrząc na obowiązujące przepisy w KPP W Środzie Wlkp., nie ma ani jednego pomieszczenia socjalnego,
  c.) Pan Filip całymi dniami potrafił być bez nadzoru, zwłaszcza wtedy gdy jego opiekun wyjeżdżał na cały dzień do Poznania,
  d.) ciekawe kto zostanie przesłuchany w tej sprawie? Zapewne te osoby, które nic nie wiedzą,
  e.) na miejscu rodziny Filipa, skarżyłbym Komendanta o przyczynienie się do śmierci FIlipa poprzez niedopełnienie obowiązków. Jest rzeczą jasną, iż na terenie aresztu śledczego nigdy by nie doszło do takiego niebywale lekkomyślnego zaniedbania.

  Reply
 • 15 lipca, 2017 at 11:57 am
  Permalink

  Oczywiście,że zaniedbanie!!!! Wszystko w dupie mają. Wszystko powiem co wiem o tej zasranej policji. W dupie mieli wszystko. Filip mógł robić co chciał a oni go nie pilnowali!!!!! Wyslugiwali się nim,napraw drzwi od samochodu zrób to tamto sramto!!!! A potem co on z tego miał? Gowno.

  Reply
 • 18 lipca, 2017 at 12:13 pm
  Permalink

  taka osoba na policji to niewolnik, pamiętam jak mi jedna osoba opowiadał, która wcześniej też wykonywała niewolnicze prace na Komendzie za Pana Piotra D., że po imieninach Pana Komendanta musiała wynosić butelki po alkoholu z sali na, której Pan Komendant w trakcie służby wyprawił sobie imieniny, gdzie zaprosił średzkich prominentnych przedsiębiorców oraz władze miejskie. Ciekawe czemu mają sprzyjać takie uroczystości?

  Reply
 • 19 lipca, 2017 at 11:53 am
  Permalink

  tylko wiesz no… nic po dowodach jak się sama nie zgłosisz z nimi do prokuratury, to prokuratura raczej sama Cie nie zaprosi. Jak trafisz jeszcze na prokuratora przychylnego Policji to na protokół trafi jego interpretacja twoich słów, czyli ostatecznie w Sądzie Średzka Policja zostanie przedstawiona jako wzór wszelkich cnót i obraz do naśladowania. Prokurator jeszcze Cie poinformuje na wstępie, żeby za dużo nie mówić bo później będzie Pani musiała to wszystko czytać… itp, itd. Standardowe chwyty prokuratur, mające na celu zmniejszenie rangi sprawy i umorzenie.

  Reply

Leave a Reply