Rozpoznajesz osobę z portretu pamięciowego? Policja poszukuje kobiety która okradła starszą panią – UDOSTĘPNIJ

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Obornikach poszukują sprawczyni kradzieży pieniędzy na szkodę starszej pani. Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na jej temat.


6 czerwca br. w Obornikach do drzwi mieszkania starszej pani zapukała kobieta w wieku ok. 32 lat. W trakcie swojego pobytu poprosiła seniorkę o wymianę pieniędzy na drobniejsze. Gdy zauważyła gdzie pieniądze są przechowywane zaproponowała renowację starych fotografii, prosząc tym razem o przyniesienie zdjęć. Kiedy seniorka zaczęła ich szukać kobieta wykorzystując jej nieuwagę dokonała kradzieży pieniędzy.

Na podstawie rysopisu podanego przez pokrzywdzoną został sporządzony portret pamięciowy.

Rysopis sprawczyni: wiek około 32 lata, 175 cm wzrostu, krępa sylwetka, cera blada, twarz owalna, wysokie i szerokie czoło, oczy piwne, włosy długie koloru ciemny blond zaczesane w kucyk, brwi łukowate, średniej długości i średniej grubości koloru ciemny blond. W dniu zdarzenia ubrana była w popielato-niebieski sweter bawełniany oraz ciemne spodnie. Na rękach trzymała małego białego psa.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają kobietę z portretu pamięciowego lub mają jakiekolwiek inne informacje mogące pomóc policjantom w jej identyfikacji.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Piłsudskiego 54 w Obornikach. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. (61) 29 75 276, (61) 29 75 271, (61) 29 75 272 bądź na numer alarmowy 997 lub 112.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.oborniki@po.policja.gov.pl.(Visited 537 times, 1 visits today)

Leave a Reply