Tragedia ! Dwie osoby nie żyją ! Kierowca Sprintera 25-letni obywatel Mołdawii uderzył w prawidłowo jadący pojazd JDM ABACA.

 Topólce na krzyżowaniu dróg zderzyły się dwa pojazdy. 25-letni kierowca Sprintera, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w bok prawidłowo jadącego mikropojazdu. Dwie osoby znajdujące się w JDM ABACA poniosły śmieć na miejscu.


W dniu 14 października koło godziny 17.00 w miejscowości Topólka doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Kierowca Mercedesa Sprintera 25-letni obywatel Mołdawii, na skrzyżowaniu dróg jadąc od strony Oczkowic nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd JDM ABACA. W pojeździe tym znajdowało się małżeństwo 73-letni mężczyzna oraz rok młodsza kobieta, mimo podjętej akcji ratowniczej osoby te zmarły na miejscu.

W sprinterze prócz kierowcy znajdowały się jeszcze dwie osoby, wszyscy zostali hospitalizowani w szpitalu, ich obrażenia ciała nie zagrażają im życiu.

25-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy, pobrano mu również krew do badań na obecność innych niedozwolonych substancji.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwoli na szczegółowe ustalenie przebiegu zdarzenia.


Zobacz również …(Visited 2 968 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz