Soyka, Mozil, Wanda Kwietniewska i inni „Jednym Głosem z Wolną Ukrainą II” w Poznaniu [ZDJĘCIA, FILM]
5 czerwca o godzinie 18:30 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zlokalizowanej przy ulicy Wieniawskiego 1 odbył się XII Koncert Charytatywny UAM, organizowany przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa.
Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Jednym Głosem z Wolną Ukrainą II”.
Podczas koncertu wystąpili m.in. Stanisław Soyka, Czesław Mozil, Wanda Kwietniewska, Maja Koman, Runforrest, Swiernalis, Arek Kłusowski, Chór Pogłosy i wielu innych!
W trakcie koncertu zbierane były fundusze na rzecz chorych i osieroconych dzieci, przebywających na terenie Ukrainy. Oprócz wspomnianej zbiórki do puszek odbyły się również licytacje charytatywne.
(Visited 337 times, 1 visits today)

















































































































































