ŚMIERTELNY WYPADEK! Nie żyje kobieta.

14 października 2021 roku po godzinie dziewiątej doszło do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej nr 193 w okolicach miejscowości Studźce – samochód osobowy wpadł na drzewo.

KAROLINA PILARCZYK Królowa Driftu Wsiadający po alkoholu do samochodu są zabójcami! Żadnej litości

Zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP z Chodzieży, OSP KSRG Margonin, Policję oraz ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej stwierdzono, że w wyniku wypadku samochód osobowy jest mocno uszkodzony, a w środku znajduje się nieprzytomny zakleszczony kierowca.

Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz próby dotarcia do poszkodowanego kierowcy poprzez wykonanie dostępu za pomocą specjalistycznego sprzętu hydraulicznego. W trakcie wykonywania dostępu na miejsce zdarzenia przybył Zespół Ratownictwa Medycznego wraz z lekarzem, który po zbadaniu poszkodowanego stwierdził zgon osoby kierującej (kobieta, lat 57). Droga wojewódzka DW-193 na czas działań była zablokowana – Policja zorganizowała odjazd.

            W działaniach trwających dwie godziny brały udział 4 zastępy straży pożarnej w sile 10 strażaków, Policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne, Prokurator oraz służby pomocy drogowej.  

Opracowanie: mł. bryg. Leszek Naranowicz.

Zdjęcia: st. str. Dominik Kluk.

(Visited 2 073 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz