Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 447.

W dniu 13.11.2018r o godzinie 16:40 Dyżurny KPP Ostrzeszów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze wojewódzkiej z udziałem dwóch pojazdów oraz, że w zdarzeniu są trzy osoby ranne.

Funkcjonariusze na miejscu ustalili,


że jadący drogą W447 w m. Chlewo, 78 letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, kierujący pojazdem m-ki Daewoo Matiz wraz z pasażerką lat 12 z nieustalonych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem Hyundai SantaFe, którym kierował 27 letni mężczyzna mieszkaniec gminy Kobyla Góra.

Uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do Szpitala w Ostrowie Wlkp. oraz do Szpitala w Kaliszu. Dziewczynka z obrażeniami głowy, kierowca Hyundai ze złamaniem kończyny dolnej natomiast kierujący Daewoo Matiz według otrzymanej informacji ze Szpitala po około 2 godzinach zmarł w wyniku poniesionych obrażeń.

Kierowca Hyundai trzeźwy, od kierującego Daewoo pobrano krew do badań z uwagi na okoliczności nie było możliwe badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Droga na czas wykonywanych czynności była całkowicie zablokowana.
(Visited 410 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz