Smak ziemniaczków z cebulką zza kratek! 19-latka i jej 34-letni kolega zostali zatrzymani na gorącym uczynku, kradli warzywa z pola.

19-latka i jej 34-letni kolega zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Policjanci zastali parę gdy kradła z pola warzywa. W momencie ujęcia mieli uszykowane ponad 200 kilogramów cebuli i ziemniaków.


Policjanci patrolówki 18 lipca br. na gorącym uczynku złapali młodą kobietę i mężczyznę. Oboje w środku nocy dokonywali kradzieży z pola uprawnego cebuli i ziemniaków. Pewnie nie jest to rzadkością, że ktoś łamiąc prawo przywłaszczając co nieco płodów rolnych z czyjegoś pola, ale tu złodziejska para dokonała kradzieży w ilościach hurtowych. W chwili zatrzymania mieli uszykowane do zabrania ponad 200 kilogramów warzyw.

19-letnia mieszkanka Środy i jej 34-letni towarzysz trafili do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za kradzież. Kodeks karny przewiduje za ten czyn od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Zobacz również …

(Visited 3 408 times, 1 visits today)

One thought on “Smak ziemniaczków z cebulką zza kratek! 19-latka i jej 34-letni kolega zostali zatrzymani na gorącym uczynku, kradli warzywa z pola.

  • 24 lipca, 2019 at 8:06 pm
    Permalink

    No ale się też przy tym napracowali…powinni się tłumaczyć że chcieli pomóc właścicielom w zbiorach a rano odstawić im to pod dom.

    Reply

Dodaj komentarz