Rutkowski oświadczył się Mai Plich w programie Polsat News SKANDALIŚCI , w którym rozmawiano na temat śmierci Magdaleny ŻUK ! [FILM]

 Zaręczyny w programie „Skandaliści”. Krzysztof Rutkowski oświadczył się swojej partnerce na oczach widzówMaja Plich, która była gościem w programie „Skandaliści”, oświadczyny przyjęła. – 18 sierpnia 2018 jest nasz ślub – powiedział Krzysztof Rutkowski. – Maja nigdy nie będzie musiała się wstydzić za mnie – podkreślił Rutkowski. Przyznał, że ostatnie wydarzenia bardzo ich „scementowały”. – Mamy tylko siebie – powiedział.Kobieta-detektyw i partnerka Krzysztofa Rutkowskiego – Maja Plich pojechała do Egiptu, by na miejscu badać sprawę śmierci Magdaleny Żuk.Przy okazji ściągnęła na siebie oburzenie wielu osób, gdy sfotografowała się na tle okna, z którego wyskoczyła 27-latka. Zarzucono jej chęć lansu na czyjejś śmierci.- Cały czas mieli do nas pretensję, że nie ma nas na miejscu. To są zdjęcia operacyjne. Dlaczego Maja nie miała pokazać skąd wypadła Magda – tłumaczył Krzysztof Rutkowski.„Wiemy co się stało z Magdaleną Żuk”

Odnosząc się do wersji wydarzeń ws. śmierci Magdaleny Żuk, którą kilka dni temu przedstawiła agencja detektywistyczna Lampart Group Plich powiedziała: „Kompletna bzdura”.

Lampart Group twierdzi, że zorganizowana grupa przestępcza zajmująca się m.in. realizowaniem zamówień na „dziewczyny do towarzystwa” i handlem narkotykami ma związek ze śmiercią 27-letniej Polki. Według detektywów agencji, Magdalena Żuk została zabita.

– My mamy inne ustalenia. Wiemy dokładnie co się stało z panią Magdaleną Żuk. Ta agencja tańczy na trumnie dziewczyny robiąc z niej prostytutkę – powiedziała Plich.

Podczas  programu na żywo, Krzysztof Rutkowski poprosił o rękę Maję Plich. Wzruszona Maja oświadczyny przyjęła! 


 

 
[VIDEO] Krzysztof Rutkowski oświadczył się dziś Mai Plich w programie Polsat News SKANDALIŚCI!Krzysztof Rutkowski zapowiedział, że uroczystość ślubna odbędzie się 18 sierpnia 2018 roku.

Maja Plich, która była dziś gwiazdą programu Polsat News, zaskoczona ale szcześliwa zaręczyny przyjęła. Powiedziała, że Krzysztof to bardzo dobry człowiek.

Jeszcze w trakcie trwania programu na telefony Mai i Krzysztofa posypały sie serdeczne gratulacje od znajomych i przyjaciół.

Niniejszy film publikujemy za zgodą telewizji Polsat News w ramach wymiany materiałów filmowych

Źródło: Polsat News , Patriot24.net
(Visited 3 350 times, 1 visits today)

One thought on “Rutkowski oświadczył się Mai Plich w programie Polsat News SKANDALIŚCI , w którym rozmawiano na temat śmierci Magdaleny ŻUK ! [FILM]

Leave a Reply