Założyciel i administrator grupy na facebooku „Sprawa śmierci Magdaleny Żuk” przesłuchany przez policję

Jak informuje portal kryminalnapolska.pl Administrator grupy na facebooku „Sprawa śmierci Magdaleny Żuk” przesłuchany przez policję .


Przesłuchano założyciela największej grupy facebookowej dotyczącej śmierci Magdaleny Żuk.

Bartosz M., założyciel pierwszej, a zarazem największej facebookowej grupy dotyczącej tajemniczego zgonu Magdaleny Żuk w Egipcie, został dziś (19 maja) przesłuchany przez policję. Z informacji, jakie Bartosz przekazał dziennikarzom Kryminalnej Polski wynika, że znaczna część przesłuchania dotyczyła wiedzy, jaką uzyskał od internatów.

– Pragnę zaznaczyć, że wszelkie informacje, które dostałem od facebookowiczów w prywatnych rozmowach, a które uznałem za istotne, przekazałem zarówno policji jak i rodzinie. Policja pytała mnie między innymi o moją wiedzę uzyskaną z tych wiadomości, jak również o moją znajomość z samą Magdaleną Żuk, lub też jej znajomymi – mówi nam Bartosz M.

Więcej na kryminalnapolska.pl 

27-letnia Magdalena Żuk kilkanaście dni temu poleciała do egipskiego kurortu Marsa Alam w ramach wyjazdu z biura podróży. W niedzielę 30 kwietnia zmarła w wyniku rozległych obrażeń, które odniosła po upadku z pierwszego piętra w szpitalu. Kobieta trafiła do niego kilka dni wcześniej po tym, jak znaleziono ją nieprzytomną w hotelowym pokoju. Wciąż nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do tragedii.

Czytaj więcej ...
(Visited 3 008 times, 1 visits today)

Leave a Reply