Chłopak Magdaleny Żuk Markus W. pozywa internautów.

Pełnomocnik Markusa W., partnera tragicznie zmarłej Magdaleny Żuk, ma już gotowe kilkadziesiąt pozwów przeciwko osobom, które oskarżają jego klienta. – Prokuratura orzekła, że nie ma dowodów, iż miał cokolwiek wspólnego z ta sprawą, dlatego składamy pozwy – mówi Wirtualnej Polsce mec. Łukasz Frankiewicz.


Dziesiątki tysięcy internautów m.in. na Facebooku próbuje rozwikłać zagadkę śmierci Magdaleny Żuk. Wiele osób jako winnego wskazuje Markusa W. i jego kolegów. Mężczyzna postanowił się bronić. Jego pełnomocnik ma już gotowe kilkadziesiąt pozwów przeciwko osobom, które oskarżają partnera Polki, zmarłej w Egipcie.

– Dokumenty są już gotowe i rozpoczynam ich składanie. Czekaliśmy na potwierdzenie prokuratury, że mój klient nie miał nic wspólnego ze śmiercią Magdaleny Żuk – mówi mec. Frankiewicz. Zamierza także złożyć zawiadomienia o groźbach karalnych pod adresem jego klientów.

ŹRÓDŁO: Wirtualna Polska


(Visited 12 305 times, 1 visits today)

7 thoughts on “Chłopak Magdaleny Żuk Markus W. pozywa internautów.

 • 19 maja, 2017 at 11:01 am
  Permalink

  Co tu taka cisza czyżbyscie sie wystraszyli ??

  Reply
 • 19 maja, 2017 at 2:20 pm
  Permalink

  Jeśli ją kochał, to dlaczego po nią nie pojechał?

  Reply
 • 19 maja, 2017 at 3:06 pm
  Permalink

  „Czekaliśmy na potwierdzenie prokuratury, że mój klient nie miał nic wspólnego ze śmiercią Magdaleny Żuk – mówi mec. Frankiewicz”
  Taaaaak? Już potwierdzili? Po tygodniu śledztwa? Skladaj Chłopcze składaj te pozwy. Tysiące, dziesiątki tysięcy pozwów. Miłek zabawy, Gratulacje Synuś. Pół Polski zamkną buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Zesr.łem się ze strachu hahahahahahahahahaha.

  Reply
 • 23 czerwca, 2017 at 7:49 pm
  Permalink

  zasada morda w kubel moze odwrocic sie przeciwko ukladowi…

  Reply
 • 25 czerwca, 2017 at 8:09 am
  Permalink

  WSŁUCHAJCIE SIĘ BARDZO DOKŁADNIE CO MÓWI MAGDA:

  Reply

Leave a Reply