Ruszają nabory Lech Poznań Football Academy.

Już od początku września rozpoczynamy wielkie nabory do Lech Poznań Football Academy. W naszej szkółce mogą trenować zarówno chłopcy jak i dziewczynki w wieku od 4 do 12 lat. Zajęcia odbywają się w aż 60 ośrodkach treningowych na terenie całej Polski. Warto zadbać o piłkarską przyszłość dziecka!


Profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry

Kluczem dla rozwoju dziecka jest opieka wyedukowanych trenerów. Edukatorzy w naszej szkółce posiadają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności oraz pasję, aby zadbać o odpowiedni, harmonijny rozwój młodego piłkarza w wielu aspektach. W klubie ze stolicy Wielkopolski najmłodsi wolny czas spędzają na zdrowym ruchu, poznają i rozwijają umiejętności piłkarskie, poznają zasady fair play oraz historię i wartości Lecha Poznań.

Wyjątkowe szkolenie piłkarskie

LPFA stanowi fundament piramidy szkolenia największego klubu piłkarskiego z Wielkopolski. Nasza szkółka jest pierwszym etapem piłkarskiego rozwoju, stanowi etap “preselekcji”. Według strategii Lecha Poznań najlepsi zawodnicy LPFA trafiają do Akademii Lecha Poznań, która w świat wypuściła takich zawodników jak: Karol Linetty, Jan Bednarek, Dawid Kownacki czy Tomasz Kędziora.

Treningi przez zabawę, edukacja przez sport

Naszą misją jest budowanie idealnego dla rozwoju dziecka,bezpiecznego środowiska piłkarskiego w atmosferze zabawy i przyjaźni.

Podstawowym celem jest wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych. Nasi trenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia Lecha Poznań oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.

Najważniejsze jest dla nas, żeby w tym wieku dzieci dobrze się bawiły. Zależy nam, aby nasi podopieczni kojarzyli sport z zabawą.


Dlatego też podstawą naszych treningów, szczególnie dla najmłodszych zawodników, są tematy przewodnie z popularnych bajek oraz motywy dobrze znanych dzieciom w danym wieku.

W całej Polsce i nie tylko

Dziecko nie musi mieszkać w Poznaniu, aby trenować w niebiesko-białych barwach! Lech Poznań jest obecny w siedmiu województwach oraz w Londynie. Łącznie LPFA posiada aż 60 lokalizacji, w których najmłodsi mogą się harmonijnie rozwijać. Zaufały nam tysiące rodziców!

Jak się zapisać?

Nic prostszego. Wystarczy odwiedzić wypełnić formularz zapisowy. Zapraszamy do udziału w pierwszych dwóch próbnych treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną uwagą, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje oraz wyrażą swoja opinię o umiejętnościach pociech. Rodzice jak i same dzieci mogą w ten sposób ocenić jak bardzo podobają się im treningi LPFA.

Kompleksowa opłata obejmuje: treningi 2 razy w tygodniu, mecze sparingowe, turnieje, udział w rozgrywkach wewnętrznych oraz zewnętrznych, ubezpieczenie NWW „PZU Sport”, napoje na każdym treningi, spotkania z piłkarzami pierwszego zespołu Lecha Poznań, darmowe wejścia na mecze Kolejorza dla podopiecznych LPFA oraz 50% zniżki na bilety na mecze Kolejorza dla rodziców naszych podopiecznych.

Więcej informacji na stronie www.lpfa.pl oraz pod numerem infolinii 732 922 922 (9-16).

Źródło: lechpoznan.pl/fot. Marcin Rajczak

(Visited 437 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz