Rusza nowy sezon Drift Masters Grand Prix 2017

Już 22 kwietnia na Torze Poznań odbędzie się 1 runda sezonu ligi Drift Masters GP. Tegoroczne rozgrywki zapowiadają się niezwykle interesująco, a to ze względu na ich europejski charakter. Trzy z sześciu rund w sezonie 2017 będą miały miejsce poza granicami Polski.

Długo wyczekiwany start ligi Drift Masters GP w sezonie 2017 otworzy runda FIRST FIGHT, która odbędzie się 22 kwietnia na Torze Poznań.

Jak na inaugurację sezonu przystało zaczynamy w kolebce driftingu, czyli w Poznaniu. Na kibiców czeka driftingowa uczta na najwyższym światowym poziomie. Podczas zawodów nie zabraknie znakomitych drifterów jak Paweł Trela, Dawid Karkosik, czy Grzegorz Hypki. Na Torze Poznań pojawią się również Piotr Więcek i James Deane, którzy startują równocześnie w amerykańskiej lidze Formula Drift.

Poza rywalizacją znakomitych kierowców, widzowie będą świadkami starcia topowych didżejów na ich specjalnie przygotowane z tej okazji sety muzyczne. Wśród gości specjalnych pojawi się bokser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Podobnie jak w poprzednich latach transmisję live z zawodów przeprowadzi kanał nSport+.

Tegoroczne rozgrywki zapowiadają się niezwykle interesująco, a to ze względu na ich europejski charakter. W tym sezonie liga spotka się z kibicami sześć razy. Trzy razy w Polsce – 22 kwietnia na Torze Poznań, 10 czerwca na Stadionie Wisły Płock oraz 8 lipca na toruńskiej Motoarenie. Trzy razy poza granicami naszego kraju – 13 maja na jednym z najlepszych torów wyścigowych w Europie Nürburgring, 29 lipca w centrum miasta stolicy Łotwy, Rydze oraz 26 sierpnia na legendarnym torze Formuły 1 Hockenheim.

Bilety na zawody do nabycia na ebilet.pl, w sieci salonów Empik oraz w kasach biletowych podczas wydarzenia.

(Visited 298 times, 1 visits today)

Leave a Reply