ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN? ZADZWOŃ! Policja prosi o pomoc ! UDOSTĘPNIJ [FILM]

Poznańscy policjanci wyjaś niają okoliczności kradzieży z włamaniem oraz usiłowania kradzieży pojazdu. Osoby, które rozpoznają mężczyzn z nagrań proszone są o kontakt z policjantami. Zapewniamy anonimowość!

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 8 listopada ubiegłego roku. Wówczas przy ul. Hawelańskiej w Poznaniu około godziny 3:20 dwóch mężczyzn, których zarejestrowały kamery monitoringu dokonali kradzieży z włamaniem do pojazdu vw polo.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z nagrania proszone są kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ przy os. Jana III Sobieskiego 115 lub telefonicznie pod całodobowym nr telefonu 61 84 146 11 lub numerem alarmowym 997.

Drugie zdarzenie miało miejsce 6 stycznia br. Wówczas w Plewiskach około godziny 2:40 dwóch mężczyzn usiłowało dokonać kradzieży mercedesa z tzw. systemem bez kluczykowym. W tym przypadku na nagraniu widać jak przestępcy otwierają auto przy użyciu specjalnych urządzeń do przechwytywania sygnału radiowego z pilota samochodu, który znajdował się w mieszkaniu.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn z nagrania proszone są kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu przy ul. Szylinga 2 lub telefonicznie od pon. do pt. godz. 8:00 – 15:00 pod nr 61 84 155 80 lub numerem alarmowym 997.

 

(Visited 1 139 times, 1 visits today)

Leave a Reply