Retro Motor Show już w ten weekend! [ZDJĘCIA, FILM]

Przed mieszkańcami Poznania weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń w wersji klasycznej. W piątek na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęła się czwarta edycja Retro Motor Show. Wydarzenie potrwa do 27 października.


Retro Motor Show to jedne z największych w Polsce targi aut zabytkowych. Co roku, dla zwiedzających przygotowywane są pawilony pełne samochodów, motocykli i pojazdów pochodzących z XX wieku.

W programie imprezy znalazły się m.in. ekspozycję klasyków oraz youngtimerów, pokazy napraw blacharsko-lakierniczych i metod napraw silników w autach zabytkowych, a także wystawa pojazdów specjalistycznych, wojskowych, strażackich, motocykli, autobusów, rowerów, traktorów. Na zainteresowanych czekają też spotkania z profesjonalistami z branży renowacji maszyn zabytkowych i wiele innych atrakcji.

Miłośników wojskowości zainteresuje na pewno specjalna Strefa Militarna. Odwiedzający będa mieli okazję zobaczyć maszyny oraz sprzęt przygotowany przez Agencję Mienia Wojskowego, Żandarmerię Wojskową oraz Wielkopolskie Muzeum Niepodległości.

Bilety na wydarzenie można zakupić online oraz w kasie podczas trwania wydarzenia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Retro Motor Show.

VL /poznan.pl/

Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl 

(Visited 168 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz