Przyjdź na mecz Warty Poznań i spotkaj prawdziwego Mikołaja z Laponii

Joulupukki, prawdziwy Mikołaj z Finlandii, znów przyjedzie na zaproszenie Warty Poznań! Z tym niecodziennym gościem kibice będą mogli spotkać się na trybunach podczas meczu „Zielonych” ze Śląskiem Wrocław (13 grudnia o godz. 18 w Grodzisku Wlkp.), a wcześniej także w Centrum Handlowym King Cross Marcelin.


Można powiedzieć, że to już tradycja – w okresie przedświątecznym Warta Poznań zaprasza Mikołaja, który opuszcza swoją wioskę w Laponii i przybywa do Wielkopolski. Po raz pierwszy spotkał się z najmłodszymi zawodnikami „Zielonych” w 2018 roku. Rok później, zanim uczestniczył w spotkaniu świątecznym Akademii Warty Poznań, odwiedził dzieci w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera. Wręczał prezenty, pozował do zdjęć i cierpliwie odpowiadał na pytania młodych pacjentów.

Wyjaśniał m.in., że jego długa, siwiutka broda rośnie ok. półtora roku, opowiadał o życiu w wiosce w okolicach koła podbiegunowego, skąd pochodzi. Przyznał, że słynnych sań używa tylko w Wigilię. Dodał też, że nigdy nie rozdaje dzieciom rózg i że musi to być wymysł rodziców, którzy czasem po prostu tracą cierpliwość do swoich pociech. Podkreślał przy tym, że wierzy w to, że wszystkie dzieci są dobre.

Każdego, kto chce spotkać się z Mikołajem z Laponii, zrobić sobie z nim zdjęcie i przekonać, że on rzeczywiście istnieje, Warta Poznań zaprasza do Grodziska Wlkp. na mecz ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie w ramach 18. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy będzie ostatnim występem piłkarzy „Zielonych” w tym roku, w roli gospodarzy. Zaplanowano je na poniedziałek, 13 grudnia, na godz. 18:00. Obecne na trybunach dzieci mogą liczyć na drobny upominek od naszego wyjątkowego gościa.

Pojedynczy bilet na mecz kosztuje 20 zł, a bilet grupowy, który upoważnia do wejścia na stadion od czterech do sześciu osób – jest do nabycia w cenie 50 zł. Wejściówki są do nabycia na bilety.klubwarta.pl oraz w punktach stacjonarnych;

– Zielona Wyspa Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin przy ul. Bukowskiej 156
– sklep futbolsport w Grodzisku Wlkp. przy ulicy Szerokiej 1.

W poniedziałek, 13 grudnia z Mikołajem będzie można się też spotkać przy Zielonej Wyspie Warty Poznań w Centrum Handlowym King Cross Marcelin, przy ul. Bukowskiej. Warto więc pojawić się tam w godz. 11-12:30. Z okazji wizyty Mikołaja w poniedziałek na Zielonej Wyspie będzie można kupić pamiątki i gadżety Warty Poznań w specjalnych cenach.

Warta Poznań

(Visited 93 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz