Poznań: Wejściówki na spektakle na Wolnym Dziedzińcu

Ruszyła rezerwacja darmowych wejściówek na spektakle, które przez cały sierpień będzie można zobaczyć na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania.


Dystrybucja wejściówek na spektakle teatralne rozpoczęła się w poniedziałek, 6 sierpnia. Bilety są bezpłatne. Dla jednej osoby przewidziane są maksymalnie dwie wejściówki, można je rezerwować na stronie www.bilety24.pl.

Wśród spektakli, jakie będzie można obejrzeć, są m.in. „Danuta W.” Teatru Polonia w Warszawie, „Nic nie gra” Wrocławskiego Teatru Komedia czy „Kalina” Teatru Nowego w Poznaniu.

– Wydarzenia kulturalne Na Wolnym są symbolem otwarcia Poznania na kulturę. Są dostępne dla wszystkich, bez względu na możliwości finansowe. Dla mnie to jedna z najważniejszych inwestycji. Z satysfakcją oddajemy dziedziniec urzędu poznaniakom i artystom – podkreśla prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

Zarezerwowana wejściówka zostanie dostarczona mailem do 2 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. Każda rezerwacja będzie weryfikowana osobno przez pracownika bilety24.pl, dlatego bilet nie trafi automatycznie na skrzynkę mailową zaraz po dokonaniu rezerwacji. Wejściówki należy wydrukować w domu. Przed wejściem na Dziedziniec będą sprawdzane przez bileterki.

Specjalna pula biletów papierowych dla rodzin i seniorów będzie dostępna od 10 sierpnia2018 w Centrum Inicjatyw Rodzinnych i Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Osoby, którym nie uda się zdobyć biletów online, będą mogli zgłosić się po nie do Centrum Informacji Miejskiej na 2 dni robocze przed każdym spektaklem.

Więcej informacji na temat wejściówek można znaleźć tutaj: http://www.poznan.pl/mim/main/bilety,p,38530,38711.html

AW /poznan.pl/


(Visited 70 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz