Tragedia ! Nie żyje 28-letni pasażer Audi, które wypadło z drogi, uszkadzając barierki, słup energetyczny, betonowe ogrodzenie uderzyło w dom. [AKTUALIZACJA]

Na drodze powiatowej nr 30230, w Kozarzewie w gminie Kazimierz Biskupi doszło do tragicznego wypadku z udziałem trzech młodych osób. 28-letni pasażer zmarł, pomimo natychmiastowej pomocy.


Tuż przed godziną 3:00 w nocy z 5 na 6 sierpnia oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Koninie otrzymał informację o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze powiatowej w miejscowości Kozarzew. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca 22-letnia mieszkanka powiatu słupeckiego w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem. Na łuku drogi wjechała na krawężnik, następnie w barierki ochronne, betonowy płot, drzewo, słup energetyczny by w ostateczności zatrzymać się na ścianie domu jednorodzinnego. W pojeździe oprócz niej znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn, niestety jeden z nich z powodu obrażeń zmarł podczas przejazdu do szpitala.

Policjanci wciąż ostrzegają – o zachowanie ostrożności i zdrowego rozsądku,  Szczególne apele kierują do młodych kierowców, którzy często uczestniczą w zdarzeniach drogowych również jako sprawcy. Brak doświadczenia, czy chociażby opanowania pojazdu mogą być przyczyną ludzkiej tragedii.

Tragedia ! Śmierć mężczyzny ! Audi wypadło z drogi, uszkadzając barierki, słup energetyczny, betonowe ogrodzenie uderzyło w dom.

Tragicznie zakończyła się podróż mężczyzny w miejscowości Kozarzew, gmina Kazimierz Biskupi. Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 3.00 w dniu 06 sierpnia br.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na łuki drogi powiatowej samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi uszkadzając barierki,


słup energetyczny i betonowe ogrodzenie, a następnie zatrzymał się na ścianie budynku mieszkalnego. Samochodem podróżowała kobieta oraz dwóch mężczyzn, którzy po przyjeździe straży pożarnej znajdowali się na zewnątrz pojazdu. Jeden z mężczyzn był nieprzytomny.

Działania strażaków polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym osobom oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Uczestnicy wypadku zostali przetransportowani do szpitala przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

Niestety w trakcie prowadzonych działań otrzymano informację, iż jeden z mężczyzn zmarł w szpitalu.

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie oraz druhowie z OSP Kazimierz Biskupi, OSP Dobrosołowo, OSP Tokarki.

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski, zdjęcie JRG Nr 1 w Koninie.


(Visited 1 693 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz