POZNAŃ: Targi POLAGRA PREMIERY 2024 – 10. jubileuszowa edycja [ZDJĘCIA, FILM]

w dniach 19-21 stycznia 2024 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywa się 10. jubileuszowa edycja jednego z największych wydarzeń branży rolniczej w Polsce – Targów POLAGRA PREMIERY.

Polagra Premiery to wydarzenie, które w cyklu dwuletnim prezentuje światowe nowości branży Agro. Wystawcy targów, najwięksi polscy i światowi producenci i dystrybutorzy oraz prezentowane przez nich nowości i bestsellery wskazują kierunek rozwoju branży i trendy na kolejne lata.


Z każdą kolejną edycją pojawiają się nowe wydarzenia towarzyszące, które wzbogacają targi o wartościowe, merytoryczne treści.

Podczas 10. edycji Targów Polagra Premiery, 19 i 20 stycznia odbywa się jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce: 2-dniowy Polski Kongres Rolniczy.

W programie przewiduje się wiele paneli dyskusyjnych z udziałem doświadczonych osobistości ze świata biznesu, praktyków oraz naukowców.

Tematy, jakie zostaną poruszone to m.in.

  • Maszyn do nowej WPR
  • Rolnictwo precyzyjne – smartfarming
  • Finansowanie inwestycji
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Tania energia dla gospodarstw
  • Polityka rolna

Kolejne ważne wydarzenie to Forum Rzepakowe. Tam z kolei zainteresowani znajdą odpowiedzi, co i w jakich ilościach produkować oraz ważne informacje dotyczące ekoschematów.

Przygotowano także specjalne, dedykowane poszczególnym zagadnieniom dodatkowe wydarzenia:

  • Forum pojazdów autonomicznych
  • Dzień biogazu
  • Dzień biomasy

Każdy panel będzie miał dodatkowo wydzieloną strefę, gdzie specjaliści i praktycy z danej dziedziny odpowiedzą na nurtujące pytania w indywidualnej rozmowie.

Bezpłatne zaproszenie na POLAGRA PREMIERY i wszystkie wydarzenia towarzyszące

Właściciele gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowcy planujący przyjazd do Poznania mają możliwość otrzymania bezpłatnego biletu. Wystarczy, że wejdą na stronę www.polgra-premiery.pl i zarejestrują się, a Organizatorzy prześlą darmową wejściówkę na Targi POLAGRA PREMIERY.

Dofinansowanie na przyjazd dla grup zorganizowanych

Organizatorzy przewidują również korzystne dofinasowanie przejazdu dla grup zorganizowanych, minimum 15 osobowych. Dodatkowo bilety dla grup zorganizowanych są BEZPŁATNE.

fot. wielkopolskamagazyn.pl – POLAGRA PREMIERY 2024 

 

 

(Visited 261 times, 1 visits today)

Leave a Reply