Poznań: Rusza lodowisko Malta

Od soboty (10 listopada) miłośnicy sportów zimowych będą mogli korzystać z lodowiska nad jeziorem Maltańskim. Tradycyjnie, miejsce do jazdy na łyżwach stanie w okolicach startu Toru Regatowego Malta przy ul. Jana Pawła II.


Wszyscy, którzy w dniu otwarcia odwiedzą lodowisko nad Maltą, mogą liczyć na 50-procentowy rabat na bilet wstępu oraz wszystkie usługi świadczone na obiekcie. Już w pierwszym dniu jego funkcjonowania, o godz. 19.00, odbędzie się Ice Party – impreza z muzyką, o którą zadba profesjonalny didżej. Ice Party będą się odbywały w każdy piątek i sobotę.

Lodowisko będzie czynne codziennie. Od niedzieli do czwartku w godzinach 8:00-22:00, a w piątki i soboty w godz. 8:00-23:00.

Ceny biletów w dni powszednie w godzinach 8:00-15:30 to 4 zł (ulgowy) i 6 zł (normalny), a od godziny 16:00 – 6 zł (ulgowy) i 9 zł (normalny). W soboty, niedziele i święta przez cały dzień bilety kosztują 8 zł (ulgowy) i 11 zł (normalny). Podane ceny obejmują 60 minut jazdy na łyżwach. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu: łyżew, kasków i pingwinów do nauki jazdy.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u lodowiska Malta: https://www.facebook.com/lodowiskomalta/. Będą tam pojawiały się aktualności i  informacje o wydarzeniach.

POSiR/AJ /poznan.pl/
(Visited 230 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz