POZNAŃ: Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra Premiery 2023 [ZDJĘCIA, FILM]

Polagra Premiery to jedno z największych, halowych wydarzeń targowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ekspozycja targowa obejmie 3 pawilony, wypełnione nowościami, które producenci i dystrybutorzy szykują na nadchodzący sezon.

Targi rozpoczęły się w piątek 13.01.2023 i potrwają do niedzieli 15.01.2023. Styczniowy termin wydarzenia to doskonały czas na to, by podsunąć rolnikom pomysły na nowe inwestycje. Na ponad 150 stoiskach targowych zaprezentuję ofertę ponad 200 marek m.in. CLAAS, MASSEY FERGUSON, JOHN DEERE, VALTRA, KUHN SAMASZ, MZURI, SWIMER, EM EUROMILK, DAF, BIN, UNIA, AGRO-MASZ, KMK AGRO.


FESTIWAL NOWOŚCI NA POLAGRA PREMIERY

Wszyscy spragnieni wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach i najnowszych produktach powinni rozpocząć zwiedzanie ekspozycji od wystawy produktów nagrodzonych w konkursie ZŁOTY MEDAL GRUPY MTP POLAGRA PREMIERY 2022 i 2023. Sąd konkursowy wyłonił w obu edycjach aż 53 laureatów. Lista laureatów znajduje się TUTAJ. Wymieniając tylko kilku – Robot FarmDroid FD20, który działa w pełni automatycznie dzięki wykorzystaniu precyzyjnej technologii GPS RTK oraz zasilania energią z paneli fotowoltaicznych – zajmuje się siewem i późniejszym odchwaszczaniem bez konieczności monitorowania. AGRI JACOBUS. Laserowy autonomiczny system do niechemicznego zwalczania chwastów w uprawach rolniczych i warzywniczych. Firma AMAZONE zaprezentuje system DirectInjekt pozwala na szybkie i elastyczne stosowanie dodatkowego środka ochrony roślin odpowiadające zapotrzebowaniu w konkretnych warunkach polowych. Natomiast KUHN na swoim stoisku pokaże możliwości precyzyjnego pneumatycznego rozsiewacza nawozu RAUCH AERO 32.1. To zaledwie kilka z ponad kilkuset nowości, które będzie można obejrzeć na żywo w Poznaniu.

POLAGRA PREMIERY TO ŹRÓDŁO WIEDZY DLA ROLNICTWA

Nadchodząca edycja targów oprócz nowości rynkowych będzie prezentować bardzo bogaty program wydarzeń. We współpracy z  topowymi wydawnictwami z branży rolniczej oraz związkami branżowymi stworzono program merytoryczny. Na szczególną uwagę zasługuje seminarium na temat ulepszenia gleby w Polsce. Podczas Polskiego Forum Klimatycznego w ramach III Forum Permakultury 2023 omówiony zostanie temat: „Rolnictwo ekologiczne sposobem na kryzysy”. Wielkopolska Izba Rolnicza wraz z Grupą MTP zorganizuje „Wielkopolski Dzień Młodego Rolnika”. Dodatkowo zostaną wręczone nagrody dla laureatów konkursu „Dzień z życia młodego rolnika”. Firma eAgronom przedstawi swój innowacyjny program węglowy, która jest nową szasną dla gospodarstw rolnych.  Podczas Targów odbędzie się także  Jubileuszowe XV Forum Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych pod hasłem „Rynek oleju i biodiesla a stabilizacja produkcji rzepaku w Polsce”. To tylko wybrane prezentacje z bogatego programu wydarzeń podczas Targów Polagra-Premiery, który w całości jest dostępny TUTAJ

ODBIERZ BILET

Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem ekspozycji targowej i zobaczeniem nowości na żywo zapraszamy na stronę www.polagra-premiery.pl i odbiór bezpłatnego zaproszenia, które upoważni do jednorazowego wejścia na teren Targów Polagra Premiery.

POLAGRA PREMIERY 2023

13-15 stycznia 2023

Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilony: 5, 5A i 6.

Wejście Wschodnie i Wejście Północne.

Godziny otwarcia: 9:00-16:00

Więcej informacji na www.polagra-premiery.pl

Program wydarzeń – https://mtp-link.pl/4y3n3

Odbierz bezpłatny bilet – https://mtp-link.pl/u1u3d

Lista wystawców – https://mtp-link.pl/ie2ar

/mtp.pl/

(Visited 491 times, 1 visits today)

Leave a Reply