Poznań Air Show – Międzynarodowe Pokazy Lotnicze… 2 dni ekstremalnych emocji

Poznań Air Show – Międzynarodowe Pokazy Lotnicze odbędą się na poznańskiej Ławicy już 19-20 maja. Obszerne przestrzenie lotniska, które stało się kolebką polskiego lotnictwa, na te dwa majowe dni wypełnią się odlotowymi atrakcjami, z czego największą stanowić będą pokazy dynamiczne. W powietrzu będziemy mogli zobaczyć ponad 80 maszyn.


W maju w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – szkolenie eskadr Wojsk Sojuszu Północnoatlantyckiego – NATO Tiger Meet. Organizatorowi Air Show, Międzynarodowym Targom Poznańskim, udało się zaprosić przedstawicieli różnych nacji, do zaprezentowania się podczas imprezy na poznańskiej Ławicy. Oznacza to, że po raz pierwszy na polskim niebie będzie można zobaczyć tak wyjątkowe akrobacje lotnicze. Będzie huk, błysk i dużo dymu, będzie również bardzo odświętnie, ponieważ Poznań Air Show to jeden z punktów obchodów 100-lecia Polskiego Lotnictwa Wojskowego, 100-lecia Odzyskania Niepodległości oraz 100-lecia Powstania Wielkopolskiego.

Podczas terenowej lekcji historii w wykonaniu grup rekonstrukcyjnych będzie można zapoznać się z dokonaniami polskiej wojskowość. Ponadto przedstawiciele służb mundurowych będą mieć niepowtarzalną okazję, aby wprowadzić uczestników wydarzenia w tematykę obronności kraju, zaprezentować swoje możliwości, począwszy od uzbrojenia i wyposażenie po praktyczne umiejętności.

Organizatorzy przewidują liczne atrakcje nie tylko dla wtajemniczonych pasjonatów lotnictwa, ten weeeknd będzie obfitował w atrakcje dla całej rodziny. Dla miłośników dobrego jedzenia natomiast zostanie przygotowana strefa wolnego piknikowania w pobliżu kilkudziesięciu  foodtruck’ów.

więcej informacji: www.PoznanAirShow.pl

Bilety w przedsprzedaży na Tixer.pl i Ticketmaster.pl

oraz w salonach Empik, Saturn i MediaMarkt oraz kioskach RUCH
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


(Visited 5 868 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz