POWIAT NOWOTOMYSKI: Awanse i akty powierzenia stanowisk dyrektorskich na nową pięcioletnią kadencję. Spotkanie z dyrektorami i nauczycielami szkół oraz placówek oświatowych, dla których powiat jest organem prowadzącym.

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie z dyrektorami i nauczycielami szkół oraz placówek oświatowych, dla których powiat jest organem prowadzącym.Starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki oraz wicestarosta nowotomyski Tomasz Kuczyński wręczyli akty powierzenia stanowisk dyrektorskich na nową pięcioletnią kadencję dla czworga dotychczasowych dyrektorów: Elżbiety Helwing z Zespołu Szkół Zawodowych i Licealnych im. K. Hołogi w Nowym Tomyślu, Izabeli Kałek z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. D. Chłapowskiego w Trzciance, Magdaleny Kędzia – Kluj z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nowym Tomyślu oraz Roberta Winiarza ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Zbąszyniu.
Ponadto, włodarze powiatu wręczyli nauczycielom akty nadania stopnia awansu zawodowego. Stopień nauczyciela mianowanego otrzymali: Anna Nyćkowiak i Zenon Lach z Zespołu Szkół Nr 2 im. S. Staszica w Nowym Tomyślu oraz Marcin Rozszczypała z Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. D. Chłapowskiego w Trzciance.
Spotkanie było również okazją do podsumowania mijającego roku szkolnego 2017/2018 oraz podziękowania dyrektorom za współpracę z organem prowadzącym.

Źródło: Powiat Nowotomyski(Visited 522 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz