POSZUKIWANIA ODWOŁANO !

Szczęśliwe zakończenie poszukiwań wszczętych w dniu 17 stycznia 2020 roku, przez ostrzeszowską Policję

W dniu 17 stycznia 2020r około godziny 07:00 rano z miejsca zamieszkania w miejscowości Biskupice Zabaryczne  gm. Mikstat oddalił się 35 letni mężczyzna.


Wyszedł z domu bez kurtki oraz obuwia, ubrany jedynie w dresowe spodnie i sweter. KPP Ostrzeszów ogłosiło alarm w celu poszukiwania zaginionego. Liczyła się każda minuta ponieważ 35 latek cierpi na padaczkę pourazową. Mając na względzie powyższe  oraz panujące obecnie warunki atmosferyczne i niedopasowaną odzież, ostrzeszowska Policja zadysponowała wszelkie możliwe siły i środki w celu odnalezienia zaginionego.

Zgłoszenie przyjęto około godziny 11:30 i natychmiast przystąpiono do działania. Policjanci  odnaleźli zaginionego około godziny 14:00 przy polnej drodze w m. Strzyżew. Udzielili oni na miejscu pomocy przed medycznej, ponieważ mężczyznę zastano w leżącej pozycji, po kolejnym ataku, przytomnego, wyziębionego i nie komunikatywnego. Wezwano na miejsce pogotowie a następnie został on przetransportowany karetką pogotowia do szpitala w Ostrowie Wlkp.

W poszukiwaniach uczestniczyło OSP Mikstat. Na miejsce odnalezienia osoby, przyjechała również najbliższa rodzina.

(Visited 705 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz