KKS Lech Poznań: Ponad 11 tys. uczestników „Kibicuj z Klasą”

22 197 kibiców oglądało spotkanie Lecha Poznań z Koroną Kielce z trybun obiektu przy Bułgarskiej. To najlepsza frekwencja 15. kolejki PKO Ekstraklasy. Co ważne, na Stadionie Poznań pojawiło się 11 005 uczniów w ramach akcji „Kibicuj z Klasą”. Cieszymy się, że byliście razem z nami. Dziękujemy za Wasz doping i wsparcie do ostatnich minut!


11 005 uczestników, 230 grup

Podczas meczu 15. kolejki, w którym Lech Poznań podejmował Koronę Kielce, przy Bułgarskiej zjawiło się 11 005 uczniów razem ze swoimi opiekunami. Aby obejrzeć to spotkanie przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a także podopieczni z innych placówek wychowawczo-oświatowych, klubów i szkółek piłkarskich czy organizacji kościelnych przyjechali z całej Wielkopolski oraz ościennych województw.

Spośród wszystkich kibiców, którzy na Stadionie przy ul. Bułgarskiej pojawili się po raz pierwszy od dwóch lat, 5 589 nowych fanów stanowili uczestnicy „Kibicuj z Klasą”. Ponadto wśród dzieci do 13. roku życia, 6 021 z nich wzięło udział w naszej akcji.

Najliczniejsze grupy 14. edycji akcji:

Kibicuj z klasą i ze swoją wiarą co mecz

Specjalnie dla wszystkich grup, które wspólnie chcą dopingować niebiesko-białych, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę na mecz Lecha Poznań z Piastem Gliwice. Oferta obowiązuje grupy grupy ze szkół, klubów sportowych, parafii i innych placówek, składających się co najmniej z 10 osób oraz opiekuna: dzieci do 13. roku życia zapłacą za bilet 5 zł od osoby, młodzież od 13. do 18. roku życia 15 zł od osoby, 1 opiekun przypadający na grupę dziesięciu podopiecznych otrzyma bilet za 20 zł.

Zgłoszenia są przyjmowane pod adresem grupy@lechpoznan.pl

Więcej informacji o ofercie znajdziesz tutaj>>>

Fot. Mateusz Łysiak /Wielkopolskamagazyn.pl

(Visited 105 times, 1 visits today)

Leave a Reply