POLICYJNI JEŹDŹCY ŚPIESZĄ ZE SZPIKOWĄ PACZKĄ [ZDJĘCIA, FILM]

Policjanci i pracownicy Policji po raz kolejny zaangażowali się w akcję „Szpikowa Paczka”. W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu trwa zbiórka zabawek dla małych pacjentów z poznańskich oddziałów onkologicznych. Pierwszy raz jednak pełna mobilizacja nastąpiła w zespole policyjnych jeźdźców, którzy już nie mogą się doczekać, by zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci.


W Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu trwa zbiórka zabawek dla małych pacjentów z poznańskich oddziałów onkologicznych. Fundacja Anny Wierskiej „Dar Szpiku” po raz kolejny zaprosiła poznańskich policjantów do współtworzenia świątecznej akcji „Szpikowa Paczka”. Zabawki mają sprawić chorym dzieciom trochę radości w wyjątkowym okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Dlatego policjanci i pracownicy Policji z Ogniwa Konnego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu już teraz pakują zgromadzone zabawki w mikołajowe worki, by zdążyć przekazać je na czas dla małych pacjentów. Wśród prezentów przeważają oczywiście konie – pluszaki, na biegunach, puzzle, książki oraz gry z tym motywem. Mobilizacja w zespole policyjnych jeźdźców była ogromna i każdy policjant oraz pracownik liczy, że przekazane zabawki sprawią, że dzieci choć na chwilę zapomną o swoich codziennych troskach i po prostu pobawią się z uśmiechem.

Dominika Pupkowska-Bral

(Visited 432 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz