Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży i ujawnili narkotyki

Policjanci Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali mężczyznę, który w grudniu 2017r. dokonał kradzieży narzędzi z jednego z zakładów na terenie Jastrowia. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze


ujawnili marihuanę i amfetaminę. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawiania wolności.

W grudniu 2017r. z jednego z zakładów na terenie Jastrowia dokonano kradzieży urrządzenia i narzędzi w postaci dalmierza i śrubokrętów. Pokrzywdzony oszacował swoje straty na łączną wartość blisko 800 złotych. Informacja o kradzieży szybko dotarła do policjantów z Komisariatu Policji w Jastrowiu, którzy zajęli się poszukiwaniem sprawcy oraz wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.

Paca kryminalnych pozwoliła w dniu 16 stycznia br. zatrzymać 34-letniego mieszkańca Jastrowia, który dokonał kradzieży dalmierza i narzędzi. Skradzione mienie zostało w całości odzyskane przez policjantów.

Policjanci, którzy udali się do miejsca zamieszkania 34- letniego mężczyzny, w trakcie przeszukania dodatkowo ujawnili i zabezpieczyli dwa woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego oraz białego proszku. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczony susz roślinny to marihuana w ilości około 10 porcji natomiast biały proszek to kilka porcji amfetaminy .

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży oraz posiadania środków odurzających i psychotropowych wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przyznał się do popełnionych czynów. Grozi mu za to do pięciu lat pozbawienia wolności.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


 

(Visited 180 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz