POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO 2 LISTAMI GOŃCZYMI

Gnieźnieńscy policjanci z Zespołu Poszukiwań zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu na terenie Gniezna. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Gnieźnie za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.


Zatrzymany, zgodnie z dyspozycją sądu trafi niebawem do aresztu śledczego, gdzie będzie odbywał karę 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło 21 listopada br. 29-letni mieszkaniec gminy Łubowo poszukiwany był od czerwca 2016 roku. Listy gończe wydał za nim Sąd Rejonowy w Gnieźnie. Mężczyzna ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu- gwałt oraz inną czynność seksualną.

Wizja spędzenia czasu „za kratkami” spowodowała, że 29-latek ukrywał się przed organami ścigania aż do dzisiaj, kiedy to policjanci z Zespołu Poszukiwań gnieźnieńskiej komendy wpadli na jego trop. Okazało się, że mężczyzna ukrywa się w jednym z mieszkań na terenie Gniezna.

Funkcjonariusze musieli uzbroić się w cierpliwość, by w końcu zatrzymać poszukiwanego. 29-latek bowiem nie utrzymywał kontaktu z rodziną, przemieszczał się tylko w godzinach nocnych i wynajmował pokój pod innym nazwiskiem. Gdy we wczesnych godzinach rannych zobaczył policjantów nie krył zdziwienia.

Zatrzymany niebawem zostanie przewieziony do aresztu śledczego, w którym będzie odbywał karę 3 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Czytaj również …
(Visited 446 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz