Szybkie działania poznańskiej policji. Złodzieje samochodu zatrzymani [FILM]

Policjanci z poznańskiej samochodówki potrzebowali zaledwie godziny, by zatrzymać sprawców kradzieży renault mastera. Poza odzyskaniem auta policjanci zabezpieczyli szereg części pochodzących od skradzionych aut. Mężczyźni trafili do aresztu. Grozi im teraz nawet 10 lat więzienia.
Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Samochodową Komendy Miejskiej Policji w  Poznaniu zatrzymali trzech sprawców kradzieży renault mastera zaledwie godzinę po popełnieniu przestępstwa. Do zdarzenia doszło w nocy z 23 na 24 października br.


Mężczyźni dokonali kradzieży auta w Grodzisku Wielkopolskim. Stamtąd kierowali się w stronę podpoznańskiego Niepruszewa. W chwili gdy zauważyli na swojej drodze policjantów byli całkowicie zaskoczeni całą sytuacją.

Jeden z mężczyzyn, który prowadził skradzione renault próbował uciec policjantom. Po przejechaniu kilkuset metrów wysiadł z samochodu i próbował kontynuować ucieczkę pieszo, jednak po chwili został przez policjantów obezwładniony. Wtedy też zatrzymani zostali jego koledzy, którzy pilotowali skradzione auto. Męzczyźni posiadlai przy sobie urządzenia do otwierania i uruchamiania pojazdów.

Poza odzyskaniem renault mastera dalsze działania funkcjonariuszy doprowadziły ich do zabezpieczenia szeregu elementów od kradzionych pojazdów.

Zatrzymani to mieszkańcy Poznania dobrze znani policjantom za wcześniej popełnione przestępstwa. Teraz mężczyźni będą odpowiadać za kradzież z włamaniem, za co grozi im nawet 10 lat więzienia.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

Zobacz również…
(Visited 748 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz