Policjanci zabezpieczyli 400 porcji narkotyków

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli podczas kontroli drogowej, a także przeszukania mieszkania łącznie 400 porcji marihuany.


Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mieszkańcowi Wyrzyska grozi teraz kara nawet do 3 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 18 listopada br. na terenie gminy Wyrzysk. Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali do kontroli pojazd marki Passat, którym podróżował 32-letni mężczyzna. W trakcie legitymowania kierowca zaczął dość nerwowo się zachowywać. Mundurowi postanowili dokładnie sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania mężczyzny.

W  trakcie sprawdzenia mieszkańca Wyrzyska, funkcjonariusze znaleźli przy nim kilka porcji marihuany, która zapakowana była w woreczki. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania mężczyzny, mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki. Łącznie policjanci znaleźli 400 porcji środków odurzających. Śledczy zabezpieczyli nielegalny towar, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu.

Zatrzymany to 32-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Wcześniej już był karany za przestępstwa narkotykowe. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 3 lat.


(Visited 351 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz