Policjanci uratowali dwa małe kotki.

Dzięki zgłoszeniu zaniepokojonej mieszkanki, policjanci pomogli małym kotkom, które błąkały się po drodze Muchocin – Międzychód i wybiegały pod nadjeżdżające pojazdy. Zwierzaki były zagubione, głodne i zaniedbane. Funkcjonariusze udali się z nimi do weterynarza, skompletowali niezbędną wyprawkę i znaleźli im nowy dom.
Jak dobrze wiadomo, policjanci na co dzień ratują życie i zdrowie ludzkie. Jednak zdarzają się sytuacje, w których pomocy potrzebują także zwierzęta. Funkcjonariusze na takie wydarzenia nie są obojętni i właściwie reagują, bez wahania niosąc pomoc. Do niecodziennej interwencji policjantów doszło dzisiaj (6 października) w godzinach porannych. 

Wzorową postawą wykazała się również kobieta, która zaniepokojona tym, że dwa małe kotki błąkają się po ulicy na trasie Muchocin -Międzychód powiadomiła o tym oficera dyżurnego międzychodzkiej komendy.

Funkcjonariusze, którzy udali się na miejsce potwierdzili ten fakt. Zwierzęta były zaniedbane, głodne i znajdowały się w sytuacji zagrażającej ich życiu. Mundurowi zabezpieczyli kotki. Zadziałali błyskawicznie: udali się do weterynarza, skompletowali niezbędną wyprawkę i znaleźli nowy, bezpieczny dom.

 

 

(Visited 126 times, 1 visits today)

Leave a Reply