Policjanci poszukują zaginionego 25-letniego Marcina. Mężczyzna jest chory, może potrzebować pomocy

Policji z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują zaginionego Marcina Ratajczaka. Mężczyzna 28 sierpnia br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.


Osoby, które posiadają informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z policjantami.

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce poszukują zaginionego 25-letniego Marcina Ratajczaka. Mężczyzna 28 sierpnia br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ponadto zaginiony choruje na schizofrenię paranoidalną.

Rysopis:

Wzrost 182 cm, szczupłej  budowy ciała, włosy czarne długie, broda oraz wąs, oczy piwne, uszy normalne, uzębienie pełne.

Ubiór:

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w bluzkę koloru niebieskiego z krótkim rękawem, krótkie, jasne spodnie oraz buty skórzane z białą podeszwą.

Wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania osoby zaginionej prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Jeżyce, osobiście przy ul. Kochanowskiego 16 lub pod całodobowym numerem telefonu 61 84 122 11/12 lub numerem alarmowym 997. Zapewniamy anonimowość!


(Visited 852 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz