Piotr Kudłaszyk z Budowlanych Całus Nowy Tomyśl Mistrzem Polski U-20

LKS „Budowlani Całus” Nowy Tomyśl:

POWRÓCIŁ MISTRZ!
Jak Feniks z popiołów, po półtorarocznej przerwie w oficjalnych startach,


związanej z kontuzją powrócił na polskie pomosty Piotr Kudłaszyk. Sporo osób zadawało sobie pytanie, jaki to będzie powrót? Kiedy Piotrek wróci do zajmowania pierwszego miejsca na podium? Dziś w mistrzostwach Polski do lat 20, Piotr Kudłaszyk odpowiedział na te pytania i to w naprawdę pięknym i wielkim stylu. Po rwaniu był pierwszy z przewaga 8 kilogramów na d drugim zawodnikiem. W podrzucie zaliczył znów wszystkie podejścia (135/140/145 kg), co w dwuboju dało mu 263 kg w dwuboju. Drugi w dwuboju Dominik Góralski z wynikiem 259 kg, a trzeci Jakub Wiatrowicz z wynikiem 250 kg. Piotr Kudłaszyk zostaje po raz kolejny MISTRZEM POLSKI!!! Brawo Piotrek, brawo LKS „Budowlani – Całus” Nowy Tomyśl

Po długiej przerwie, związanej z kontuzją, na pomoście pojawił się zawodnik LKS „Budowlani – Całus” Nowy Tomyśl , Piotr Kudłaszyk.

W mistrzostwach Polski do lat 20 w Mroczy, po boju rwania Piotr zajmuje PIERWSZE miejsce! Piotrek wyrwał 118 kg, drugi Jakub Wiatrowicz z Mroczy (110 kg), trzeci Dominik Góralski z Polwica Wierzbno (105 kg).

Polski Związek Podnoszenia Ciężarów :

HALO, TU MROCZA! DŹWIGAMY W MP U20!

Kategoria 69 kg mężczyzn dla Piotra Kudłaszyka z Budowlanych Całus Nowy Tomyśl, srebro dla Dominika Góralskiego z Polwicy Wierzbno, brąz dla Jakuba Wiatrowicza z Tarpana Mrocza. Ciekawa rywalizacja!(Visited 241 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz