Piłkarze po meczu Lech – Zagłębie Sosnowiec [ZDJĘCIA, FILM]

Piłkarze po meczu Lech – Zagłębie Sosnowiec [ZDJĘCIA, FILM]

Lech Poznań wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 4:0 i umocnił się na fotelu lidera Lotto Ekstraklasy. Oto co po meczu mieli do powiedzenia gracze obu drużyn.
Paweł Tomczyk (napastnik Lecha Poznań)

Mogłem strzelić jeszcze trzecią bramkę i w ten sposób lepiej podsumować swój występ.


Jednak jak na pierwszy mecz w wyjściowej jedenastce, myślę, że zagrałem poprawnie. Najważniejsze jednak jest to, że drużyna wygrała. Do moich bramek podchodzę spokojnie, na taką szansę czekałem 13 lat i szanuję to co mam. Żeby osiągnąć dobry wynik w czwartek, musimy zagrać lepiej niż w dziejszym spotkaniu.

Kamil Jóźwiak (pomocnik Lecha Poznań)

Myślę, że wynik jest zasłużony, ale nie był to tak łatwy mecz. Zagłębie miało swoje sytuacje, jednak my byliśmy skuteczniejsi. Byliśmy lepszym zespołem. Dzisiaj grałem na nowej dla siebie pozycji, ale myślę, że było dobrze. Z każdym kolejnym meczem będę czuł się coraz lepiej. Nasza gra musi wyglądać jeszcze lepiej w czwartek, nie składamy broni przed meczem z Genk.

Adam Kokoszka (pomocnik Zagłębia Sosnowiec)

Szkoda tego spotkania, ponieważ stać nas było na dobry wynik. Niestety dla nas Lech pokazał swoją klasę. Przy wyniku 2:0 mieliśmy swoje sytuacje i gdybyśmy trafili bramkę to wtedy mecz mógł potoczyć się jeszcze inaczej. Lech był bardzo skuteczny, to co stwarzali zamieniali na gole i nie ukrywajmy przy przegrywaniu trzema bramkami gra się bardzo trudno. W drugiej połowie mecz był już bardziej wyrównany, ale ponownie straciliśmy bramkę i to po strzale, którego nawet nie trzeba komentować. Brak kibiców nie miał wpływu na naszą grę, ale oczywiście zawsze inaczej gra się przy reakcjach z trybun i odpowiedniej atmosferze.

źródło: KKS Lech Poznań
Fot.Film: Mateusz Łysiak / Wielkopolskamagazyn.pl
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.
(Visited 74 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz