Nowy Tomyśl: XXI Gminne Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

W piątek, 17 maja w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbyły się XXI Gminne Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się wicestarosta nowotomyski Marcin Brambor,


Przewodnicząca Rady Powiatu Nowotomyskiego Renata Gruszka oraz dyrektorzy placówek oświatowych oraz instytucji na co dzień wspierających wychowanków, uczniów i rodziców, a także osoby, których Dzień Godności był obchodzony.
Podczas okolicznościowego wystąpienia, wicestarosta nowotomyski przekazał organizatorom wydarzenia okolicznościowy adres oraz symboliczny bukiet kwiatów. W imieniu Władz Samorządowych Powiatu Nowotomyskiego życzenia oraz gratulacje za wieloletni wysiłek i zaangażowanie włożone w pracę na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami na ręce Pani Emilii Wałęsy przekazała Przewodnicząca Rady Powiatu Nowotomyskiego Renata Gruszka.
Podczas blisko dwu godzinnej wspólnej prezentacji na scenie wystąpili wychowankowie i uczniowie siedmiu nowotomyskich placówek – Przedszkola nr 3, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej w Borui Kościelnej, Szkoły Podstawowej nr 3, I Akademickiej Szkoły Podstawowej, Przedszkola Specjalnego „Małpi Gaj” w Nowym Tomyślu oraz Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Tomyślu.
Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy uroczystości zostali zaproszeni do obejrzenia prac plastycznych i technicznych wychowanków oraz na słodki poczęstunek.

Źródło: POWIAT NOWOTOMYSKI 

(Visited 165 times, 1 visits today)

One thought on “Nowy Tomyśl: XXI Gminne Obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Dodaj komentarz