NOWY TOMYŚL: Rutnicki o sytuacji w nowotomyskiej spółdzielni osobiście poinformowałem J. Kaczyńskiego [KOMENTARZE]

W poniedziałek 13 czerwca br. w Nowym Tomyślu odbyło się otwarte spotkanie Posła RP Jakuba Rutnickiego z mieszkańcami miasta. Jednym z głównych tematów była sytuacja mieszkańców bloków zarządzanych przez Spółdzielnię Mieszkaniową w Nowym Tomyślu. 

Zdrowie - zobacz ceny

Tuż przed spotkaniem z mieszkańcami Nowego Tomyśla Poseł Rutnicki, na briefingu prasowym, który odbył się pod siedzibą nowotomyskiej spółdzielni poinformował o podjętych działaniach w celu rozwiązania zaistniałej sytuacji. Rutnicki: o sytuacji w nowotomyskiej spółdzielni osobiście poinformowałem J. Kaczyńskiego, Premier Morawiecki i Marszałek Witek znają temat… 

Temat drastycznych podwyżek w nowotomyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej dotyczy mieszkańców bloków nie tylko w Nowym Tomyślu ale również w Opalenicy, Buku i Pniewach.

W najbliższą środę 15 czerwca od godziny 13.00 mieszkańcy zapowiadają protest przeciwko drastycznym wzrostom czynszu.

Wszystkich zainteresowanych mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu organizatorzy zapraszają pod budynek biurowca Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu.

Wszystkie osoby zainteresowane wspólnym działaniem zapraszamy do kontaktu z organizatorem protestu:

Michał Kukuła – 666 600 891

michal.kukula@inter.ikea.com

powstała również grupa społeczna na portalu społecznościowym, która ma na celu ułatwienie działania zainteresowanych tematem osób:

Mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu
(Visited 466 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz