Nowy Tomyśl: „Klubowy Piątek” w sali METRO! To było głośne ROZPOCZĘCIE FERII w stylu RETRO! [ZDJĘCIA, FILM]

24.01.2020 DJ Insane – Klubowy Piątek ★ METRO NOK Nowy Tomyśl

W piątek 24 stycznia br. sala METRO Nowotomyskiego Ośrodka Kultury zamieniła się w legendarny klubu Ekwador Manieczki a wszystko to dzięki Amnesia.com.pl i imprezie z cyklu „Klubowe Piątki” pn. ROZPOCZĘCIE FERII w stylu RETRO!

Tym razem gościem specjalnym był Dj Insane, rezydent najpopularniejszego klubu w Polsce – klubu Ekwador Manieczki!

O wyśmienitą oprawę muzyczną imprezy zadbali również :
– DJ MANIAK – to pasjonat z kilkunastoletnim stażem prowadzenia imprez na terenie wielkopolski. Kolekcjoner płyt winylowych. W swojej szafie ma ich kilka tysięcy, dzięki czemu może pozwolić sobie na zagranie nawet największego klubowego klasyka. Były rezydent legendarnego klubu B7 BRODY i KLUB PAKA Karpicko.
– NORIZZ
– BURSON
– CH@D
– MASTER

* Nowotomyski Ośrodek Kultury Nok i Amnesia.com.pl wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i organizują „Klubowe Imprezy” w sali dyskotekowej nowotomyskiego ośrodka kultury – NOK!

* Pamiętajcie, że to początek nowej jakości imprez w Nowym Tomyślu, którą gwarantują organizatorzy ” Klubowy Koncert ” na Jarmark Chmielo – Wikliniarski Nowy Tomyśl, którzy powracają z nowym projektem!

* Ta impreza to nie lada gratka, dla wszystkich fanów elektronicznych dźwięków, którym ta noc zapewne zapadnie w pamięci jako jedna z najlepszych klubowych imprez w naszym regionie.

To była wyjątkowa edycja Klubowego Piątku i jedyna taka okazja na imprezę klubową w NOWYM TOMYŚLU!

(Visited 1 481 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz