Nie żyje Paweł Śledziejowski, prezes Poznańskich Inwestycji Miejskich

27 sierpnia po ciężkiej chorobie zmarł Paweł Śledziejowski, prezes spółki Poznańskie Inwestycje Miejskie. Miał 55 lat.

– Ta wiadomość jest dla mnie bardzo bolesna – mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent miasta. – W swoją pracę wkładał całe serce, zawsze w pełni zaangażowany.


Cenię Go jako skutecznego fachowca, ale też jako człowieka w pełni świadomego odpowiedzialności, jaką niesie służba publiczna i gotowego ten ciężar przyjąć. Jestem niezmiernie wdzięczny za wszystko, co zrobił dla mieszkańców Poznania. Z pewnonością są świadomi, jak wiele udało mu się w tym Mieście zmienić. Ja zawsze będę pamiętać, ile dokonał. Rodzinie i Bliskim składam serdeczne wyrazy współczucia.

Paweł Śledziejowski objął stanowisko prezesa PIM w lipcu 2015 roku. Wcześniej był dyrektorem Wydziału Transportu i Zieleni Urzędu Miasta Poznania. Podczas trzech lat pracy w PIM-ie nadzorował największe miejskie inwestycje. Znacząco usprawnił ich obsługę: w podpisywanych przez spółkę umowach wprowadził m.in. odpowiedzialność projektanta za błędy w projekcie, a także obowiązek inwentaryzacji geodezyjnej w trakcie projektowania. Sprawił, że spółka PIM stała się profesjonalną jednostką zarządzającą projektami od pomysłu przez realizację, aż do ich ostatecznego rozliczenia.

/poznan.pl/(Visited 88 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz