Bardzo groźny wypadek na K92
27 sierpnia na drodze K92, w miejscowości Rokosz doszło do bardzo groźnego wypadku. Na prostej drodze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, z czego jeden dachował i wpadł do rowu.
W wyniku wypadku jedna osoba została zabrana do szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków z JRG Słupca, OSP Kamień i OSP Lądek.
Opracował: st. sekc. Marcin Nachowiak; Zdjęcia: KP PSP Słupca

(Visited 285 times, 1 visits today)
