Narkotyki w mieszkaniu 27-latki. Grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 27-latkę, która posiadała w swoim miejscu zamieszkania środki odurzające oraz substancje psychotropowe. Podczas przeszukania ujawnione zostały także przedmioty służące do ich udzielania.

Nieumundurowani policjanci z pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 20 maja br. zatrzymali mieszkankę powiatu gnieźnieńskiego. Kobieta w swoim miejscu zamieszkania posiadała 10 gramów suszu roślinnego oraz ponad 21 gramów białego proszku.

Po przeprowadzonych testach narkotykowych okazało się, że jest to środek odurzający w postaci marihuany oraz substancja psychotropowa amfetamina. Podczas przeszukania u 27-latki policjanci oprócz narkotyków znaleźli także przedmioty służące do ich dystrybucji.

Po zapoznaniu się z materiałami Prokurator Rejonowy we Wrześni postawił mieszkance powiatu gnieźnieńskiego zarzuty udzielania narkotyków oraz ich posiadania w znacznej ilości. Zatrzymana przyznała się do postawionych zarzutów za które grozi jej nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również …

(Visited 1 244 times, 1 visits today)

Leave a Reply