Nagrody dla Mistrzów Handlu 2017

14 lipca 2017 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego przy al. Niepodległości 34 w Poznaniu Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego wziął udział we wręczeniu nagród laureatom plebiscytu Mistrzowie Handlu Województwa Wielkopolskiego 2017.


Celem plebiscytu zorganizowanego przez „Polska Głos Wielkopolski” jest promocja wielkopolskich firm, zwieńczona wyłonieniem zwycięzców w następujących kategoriach kategoriach: Sprzedawca Roku, Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku, Florysta Roku oraz Sklep Internetowy Roku.

Laureaci zostali wybrani w głosowaniu, osobno w Poznaniu i we wszystkich powiatach.

Florystę Roku i Sklep Internetowy Roku wybrano dla całego regionu.

Marszałek pogratulował i podziękował halndowcą za ich pracę. – Lokomotywą rozwoju Wielkopolski są małe przedsiębiorstwa – niejednokrotnie są to firmy rodzinne, gdzie pasja i tradycja świadczą o ich niepowtarzalnym charakterze – podkreślał Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, patron plebiscytu. – Szacunek dla Klienta, który przejawia się w terminowości wykonania usługi, jakości produktu, który trafia w jego ręce, to cechy solidnego, wielkopolskiego handlu z długą historią. Nie bez znaczenia – szczególnie w obecnych czasach – jest to, że nasi mistrzowie handlu to ludzie, którzy konsekwentnie działają zgodnie z zasadami etyki biznesowej. No i jeszcze musi być to coś – żyłka handlowca, który wpisuje się znakomicie w etos wielkopolskiej przedsiębiorczości. Warto promować takich ludzi, bo są dobrą wizytówką naszego regionu – dodaje Marszałek.

Lista Laureatów  –>>>Mistrzowie Handlu <<<—

Źródło : /www.umww.pl/ 

(Visited 162 times, 1 visits today)

Leave a Reply