23-letni motocyklista zmarł po zderzeniu z ciężarówką .Śmigłowiec LPR nie doleciał bo miał awarię

Do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu ciężarowego z przyczepą oraz motocykla doszło w dniu dzisiejszym na drodze krajowej K-11. Okoliczności zdarzenia ustalają funkcjonariusze ostrzeszowskiej komendy.


W dniu 15.07.2017 roku około godz. 08:30 na drodze krajowej K-11 w miejscowości Rogaszyce doszło do zdarzenia drogowego.

Z ustaleń wynika, że uczestnikami wypadku byli 39-letni mieszkaniec Burki Klonowskiej, kierujący samochodem ciężarowym marki MAN z przyczepą oraz 23-letni mieszkaniec Rogaszyc, kierujący motocyklem marki Honda, który na skutek poniesionych obrażeń został przetranspotrowany do szpitala zespolonego w Kaliszu.

W chwili obecnej prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia przyczyn zdarzenia. Postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie.(ostrzeszow.policja.gov.pl)

piracidrogowi.pl:

W Rogaszycach (powiat ostrzeszowski) na DK nr 11 doszło do poważnego wypadku motocyklisty z samochodem ciężarowym. Ciężarówką man jechał 39-letni mężczyzna zamieszkały w Burce Klonowskiej. Policja ustala przebieg wypadku. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, ale ostatecznie poszkodowanego motocyklistę zabrała karetka. Śmigłowiec się zepsuł. Niestety motocyklista zmarł w szpitalu.(WWW.OSTROW24.TV)

Czytaj również …(Visited 20 930 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz