Moda na polską modę – targi SHOP LOCAL! w Starym Browarze

Już po raz siódmy w Starym Browarze gościnnie pojawią się stoiska polskich marek modowych i kosmetycznych pod szyldem SHOP LOCAL!. Wydarzenie promuje projektantów i przedsiębiorców wytwarzających autorskie produkty lokalnie i etycznie. Targi odbędą się w Atrium Starego Browaru w piątek i sobotę, 15 i 16 marca, będzie można odwiedzić je bezpłatnie w godzinach otwarcia Centrum.

SHOP LOCAL! to inicjatywa założona przez młodych ludzi uwielbiających modę, a także ceniących sobie świadomą konsumpcję. Jej celem jest promowanie lokalnych marek i autorskich projektów. “Shop Local! to wydarzenie dla osób, które poszukują jakości, ciekawego designu i nieszablonowych rozwiązań. Produkty kupowane na naszych targach często mają swoją historię, za którą stoją ludzie” – mówi Zofia Hertel, jedna z organizatorek SHOP LOCAL! Wydarzenia tego typu to nie tylko okazja, żeby porozmawiać z twórcami projektów, ale także dotknąć i przymierzyć rzeczy, które na co dzień dostępne są tylko w internecie. Grupa konsumentów gotowych inwestować w polską modę stale rośnie. “Coraz więcej klientów widzi, że świetną opcją jest łączenie produktów z sieciówek z asortymentem od polskich projektantów” – przekonują organizatorki.

Na wiosnę kobiecość w stylu boho
Od 15 do 16 marca w Atrium Starego Browaru zaprezentuje się ponad 20 wyselekcjonowanych projektantów i marek z całego kraju.  „Kryteria jakimi posługujemy się przy wyborze firm to przede wszystkim produkcja asortymentu w Polsce” – podkreślają organizatorki. Oferta marcowych targów będzie wyjątkowo wiosenna. Wiele marek, m.in. PIU, Bucle i Madeline, pokaże lekkie, kobiece projekty inspirowane trendem boho. Swoje stoiska będą miały także młode awangardowe brandy, promujące futurystyczny design, jak Synthetic czy proponujące nowoczesną interpretację klasycznej elegancji, jak Warowa.

Produkty prezentowane na targach wyróżniają się nie tylko oryginalnością projektów, ale także jakością tkanin i tworzyw. Łączące len i wełnę ubrania BohoZone, świetnie skrojone płaszcze rodzinnej marki Saska Fashion, torby LUVEG z impregnowanego papieru – to tylko kilka przykładów marek o wyróżniającym się warsztacie i podejściu do materiału.

Stary Browar targuje przez cały rok

Wydarzenie SHOP LOCAL! jest częścią trwającego przez cały 2019 rok cyklu wydarzeń targowych w Starym Browarze. W 2019 roku kalendarium kilkudniowych spotkań zakupowych jest wyjątkowo bogate. Jeszcze w marcu odbędzie się kolejna edycja targów TUTU, które poprzedzi wystawa projektów polskich twórców mody autorskiej w galerii pop-up w skrzydle Pasaż. W kolejnych miesiącach Stary Browar będzie gościł targi Mamaville – przyciągające tłumy spotkanie z produktami i markami poświęconymi ciąży, macierzyństwu i dzieciom, Design & Craft Market oraz Wolny Targ – lubiane przez Poznaniaków przeglądy produktów autorstwa lokalnych designerów i rękodzielników. Wszystkie wydarzenia targowe Starym Browarze wpisują się w trend zainteresowania produktami autorskimi, wyprodukowanymi etycznie, w niewielkich ilościach i z naturalnych składników.

Targi polskiej mody SHOP LOCAL!

Stary Browar w Poznaniu, Atrium 0

piątek-sobota, 15-16 marca

wstęp wolny w godzinach pracy Centrum

 

(Visited 158 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz