MIELI PONAD 10 GRAMÓW AMFETAMINY. ZŁAPANI NAD USYPANĄ „ŚCIEŻKĄ”

20 marca 2020 roku policjanci KPP w Ostrzeszowie podjęli interwencję wobec grupki młodzieży, głośno imprezującej w piwnicy jednego z budynków w Ostrzeszowie. Jeden z nich miał przy sobie aż 12 gramów narkotyków. Usłyszał zarzuty.


            W piątek, 20 marca 2020 roku policjanci  pionu prewencji KPP w Ostrzeszowie zostali wysłani przez oficera dyżurnego na interwencję do jednego z budynków wielorodzinnych Ostrzeszowie. W piwnicy miała znajdować się głośno zachowująca się i spożywająca alkohol grupa młodzieży.

            Po przybyciu na miejsce i wejściu do piwnicy patrol zauważył młodego mężczyznę nachylającego się nad usypaną „ścieżką” białego proszku. Policjanci natychmiast zabezpieczyli substancję i zatrzymali mężczyznę. Narkotest wskazał, że substancją była amfetamina. W pomieszczeniu policjanci znaleźli też marihuanę. W sumie zabezpieczyli około 12 gramów substancji zabronionych.

            Na miejscu znajdowały się też osoby nieletnie, które przekazano pod opiekę rodziców. Nieletnich czeka postępowanie wyjaśniające, czy nie padli ofiarą demoralizacji.

            19-latek, mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego usłyszał zarzuty i został zwolniony. Postępowanie prowadzi KPP Ostrzeszów.

Zobacz również …

(Visited 6 198 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz