Międzynarodowe Targi BUDMA 2019

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma to największe wydarzenie budowlane w Europie. 12 lutego na MTP pojawi się kilkadziesiąt tysięcy profesjonalistów z ponad 40 krajów z całego świata: przyjadą wykonawcy, architekci oraz inwestorzy. Targom będą towarzyszyć liczne wydarzenia branżowe.

Targi Budma to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży budowlanej w Polsce i w Europie.


Można na nich znaleźć wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, uzyskać specjalistyczną wiedzę i wymienić doświadczenia. Swoja ofertę przedstawią producenci i dystrybutorzy sprzętu i materiałów budowlanych. To także okazja do spotkań biznesowych.

Wydarzenie skierowane jest do czterech głównych grup zwiedzających: przedstawicieli handlu, architektów, wykonawców oraz inwestorów. Program targów zawiera szereg dodatkowych wydarzeń specjalnych – przygotowano konferencje, debaty i seminaria z udziałem autorytetów z branży.

– Targi Budma są doskonałym miejscem do zaprezentowania swojej oferty budowlanej, przedstawienia zalet proponowanych rozwiązań systemowych i technologicznych szerokiemu gronu profesjonalistów z Polski, ale także z zagranicy  – podkreśla Dariusz Muślewski, dyrektor targów Budma. – Co roku podczas targów gościmy prawie 50 tysięcy osób, które szukają nowych inspiracji, nowych produktów i wiedzy na temat najnowszych rozwiązań, a te prezentowane są przez ponad 800 wystawców, praktycznie z każdej dziedziny budownictwa.

Wśród firm, które zaplanowały udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma, znajdują się zarówno najbardziej rozpoznawalne marki na rynku budowlanym, jak również nowi reprezentanci branży. Organizatorzy oczekują, że w tym roku w Poznaniu możemy spodziewać się ponad 1000 wystawców z 40 krajów.

Podczas Budmy będzie można odwiedzić czwartą już odsłonę Monteriady. Na uczestników imprezy czekają realizowane na żywo pokazy montażu produktów wiodących firm z branży. W pokazach zostaną wykorzystane najnowocześniejsze narzędzia, akcesoria i systemy montażowe.

W czasie  Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury odbędą się również Otwarte Zawody Dekarskie Turbo Dekarz oraz Mistrzostwa Europy Parkieciarzy w klasie Open. Będą to zmagania praktyków – najlepszych fachowców, którzy zaprezentują nowe rozwiązania techniczne w swoich branżach.

Budma 2019 potrwa do 15 lutego, a towarzyszyć jej będą targi Windoor-Tech, Forum Gospodarcze przeznaczone dla branży budowlanej Build 4 Future oraz Forum Designu i Architektury D&A.

Więcej informacji i program targów znajduje się na stronie: www.budma.pl  

ZK /poznan.pl/

Zobacz również …

https://wielkopolskamagazyn.pl/targi-budma-2018/

https://wielkopolskamagazyn.pl/targi-budma-2017-jestes-na-budmie-jestes-w-elicie-zdjecia-film/

(Visited 163 times, 1 visits today)

Leave a Reply